Skip to main content

Praktické informace

Kde se AmKon odehrává? Jak se tam dostanu? Co tam budu jíst? To všechno jsou důležité otázky a odpověď na ně najdete tady: 

Kde se jedná?

Celý AmKon se odehrává v Plzni. Prostory pro jednání nám během týdne propůjčuje například Magistrát města Plzně nebo Městský obvod Plzeň 3.

Nejsem z Plzně, kde budu celý týden spát?

Účastníci mají možnost si zaplatit ubytování na kolejích Univerzity Karlovy, konkrétně na kolejích Bolevecká a Heyrovského. Obě koleje jsou v rozumné vzdálenosti od centra a dá se z nich bez problémů pomocí MHD dostat k jednacím prostorům.

Jak se na AmKonu stravuje?

Účastníkům poskytujeme možnost zaplatit si obědový balíček na celý AmKon. A myslíme i na vegetariány! Snídaně a večeře si účastníci zajišťují sami. Nicméně v Plzni je spousta skvělých podniků, které stojí za návštěvu, třeba na večeři nebo večerní socializaci.

Doprava

Na AmKon budeme organizovat hromadný odjezd z Prahy. Až se bude blížit, tak sem přidáme další informace. Na pohyb po Plzni pak všichni účastníci obdrží speciální jízdenku na MHD.

Jak se na AmKon přihlásím?

V naší registrační aplikaci! Tu budeme spouštět spolu s registracemi v červnu. Podrobnější informace o registracích a jak probíhají najdete na samostatné stránce.Registrace

Účastnický servis

Servis se bude objednávat až po ukončení registrací. Objednání servisu bude zpřístupněno pouze těm účastníkům, kterým byla na základě hodnocení přidělena role a s jejich účastí na AmKonu v Plzni se tak počítá.
Objednání servisu bude stejně jako registrace probíhat přes registrační aplikaci.

Účastnický poplatek

1000 Kč

Ubytování

5 nocí

750 Kč

Ubytování

noc navíc

150 Kč

Obědy

5 obědů

350 Kč

MHD po Plzni

pro účastníky zdarma